1 / 4
Daewoo
550 €
27.08.2018 13:12

Берово / Берово

Марка:

Daewoo

Модел:

Nubira

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2018

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kolata ima nekoj problem so servoto neznam sto drugoto se e ok registrirana do kraj noemvri predni novi gumi sasiski e stegnata Ima nekoi mali plastiki po malku osteteni ama zatoa e evtina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasko
S.mitrasinci
Потврден огласувач
078628506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам