Se prodava kuka
1 €
26.01.2019 17:26

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Pece Karev br 1

Se prodava kuka na ul pece karev br 1 vo blizina na ucilisteto kiril I metodij.So povrsina od okolu 70m2 kuka I 70m2 dvorno mesto Za podetalni informacii na tel.075289519 ruska 043222162 i 078602570 violeta

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
072313434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам