Logo

TAXI ТАКСИ VIP NAJEFTINO A NAJDOBRO

Број на оглас: 2998582 | Објавен на: 03.06.2020, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS

PRICES LIST :

SKOPJE - THESSALONIKI - 90€
THESSALONIKI - SKOPJE - 90€

SKOPJE - ATHENS - 300€
ATHENS - SKOPJE - 300€

SKOPJE - SOFIA - 80€
SOFIA - SKOPJE - 80€

SKOPJE - TIRANA - 120€
TIRANA - SKOPJE - 120€

SKOPJE - BELGRADE - 160€
BELGRADE - SKOPJE - 160€

SKOPJE - PRISTINA - 50€
PRISTINA - SKOPJE - 50€

SKOPJE-PODGORICA-140€
PODGORICA-SKOPJE-140€

SKOPJE-SARAJEVO-240€
SARAJEVO-SKOPJE-240€

IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY...
RETURNS IS 50% DISCOUNT

THE TRANSFERS IS WITH MERCEDES E270
WITH PROFESSIONAL DRIVERS


FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE CONTACT
+38976273743 - GORAN
+38971361822 - SASHO
YOU CAN CONTACT US BY
VIBER or WHAT'S APP

ТАКСИ ВИП ТРАНСПОРТ ЗА СИТЕ ДЕСТИНАЦИИ

ЦЕНОВНИК:

СКОПЈЕ - СОЛУН - 90 €
СОЛУН - СКОПЈЕ - 90 €

СКОПЈЕ - АТИНА - 300 €
АТИНА - СКОПЈЕ - 300 €

СКОПЈЕ - СОФИЈА - 80 €
СОФИЈА - СКОПЈЕ - 80 €

СКОПЈЕ - ТИРАНА - 120 €
ТИРАНА - СКОПЈЕ - 120 €

СКОПЈЕ - БЕЛГРАД - 160 €
БЕЛГРАД - СКОПЈЕ - 160 €

СКОПЈЕ - ПРИШТИНА - 50 €
ПРИШТИНА - СКОПЈЕ - 50 €

СКОПЈЕ-ПОДГОРИЦА-140 €
ПОДГОРИЦА-СКОПЈЕ-140 €

СКОПЈЕ-САРАЕВО-240 €
САРАЕВО-СКОПЈЕ-240 €

АКО СЕ ВРАЌАТЕ ВО ИСТИОТ ДЕН ...
Враќањето е со 50% попуст

ТРАНСФЕРИТЕ СЕ СО МЕРЦЕДЕСИ Е270
СО ПРОФЕСИОНАЛНИ ВОЗАЧИ

ПЛАЌАЊЕТО МОЖЕ ДА БИДЕ И НА ФАКТУРА.


ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА
КОНТАКТ
+38976273743 - ГОРАН
+38971361822 - СAШO
Можете да контактирате со нас
VIBER или WHAT'S APP

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач