1 / 2
prodavam aronija
100 МКД
Цената е фиксна
28.08.2018 12:50

Дебарца / Охрид

prodavam aronija 1kg =100den informacii na tel;077600768

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

kristina
Потврден огласувач
078331552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам