1 / 7
400 W zvucnici 12"
14.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.10.2020 00:15

Аеродром / Скопје

Se prodavaat zvucnici 2x400W muzicka snaga (2x250W RMS), 12" so horni. Nameneti za vnatre ili nadvoresno ozvuzuvanje otporni na vlaga i voda. Ispravna sostojba, odlicen zvuk i moknost. Cenata e za par. Mnogu malku koristeni

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078338968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам