1 / 3
( SPIN SPA -) - - ZA VASETO TELO I LICE
По Договор
10.12.2018 14:21

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wellneo Spin Spa е апарат за спа третман кој ја чисти вашата кожа и го негува вашето тело. Апаратот има 5 ротирачки глави за различни намени. Благодарение на долгата рачка, вие многу лесно ќе допрете до грбот и долниот дел од нозете. Користете го со вашиот омилен гел за туширање за ревитализација на кожата и младешки изглед.Ефикасно длабинско чистење
Комбинација од ротирање и вибрации
Ја зголемува апсорпцијата на производите за нега на кожата
Може да го користите под туш или во када

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Reklama5
Потврден огласувач
071296092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам