1 / 4
PLASTI DIP sprej tecna guma
1.200 МКД
Цената не е фиксна
08.08.2022 11:02

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Plasti Dip amerikanski proizvod boja vo sprej Tecna Guma za pokrivanje na site vidovi povrsini bez potreba na profesionalno iskustvo brzo . ednostavno . prakticno !!!

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Тунинг

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078446061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам