1 / 12
Trkala za velosiped, i dr.
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 15:57

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

-- Predno i Zadno svetlo za velo,

-- "Sturmey Archer" menjac za 3.brzini

-Bike-COMPUTER, "Becel"- NL ,nov !!

-Vnatresni gumi so Dutch-DunlopValve ,
28x1 5/8x1 3/8

- - halogenka , "CARELLO"- Italy

- Dodatni retrovizori za vlecenje Kamp- i dr. prikolki

-Dobro trkalo - 28",- inox :
so Shimano- power modulator, predno ,

-Pribor: ; racki-inox, bagaznik-alum., branici za lanec , zaden branik za trkalo od inox , i dr.

-Zvucnici "KENWOOD" -40w, 8ohm.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

077 851 251
Потврден огласувач
077 851 251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам