1 / 3
Ramki za Ploci. VINYL FRAME. 3 kom/ Pakuvanje. TOP!!!
1.800 МКД
Цената е фиксна
27.09.2021 22:29

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Se Prodavaat Ramki za Obvivki za Ploci - Vinyl.
3 kom/ pakuvanje. Boja Crna.
Dajte im zivot na Vasite Obvivki od LP.
Lesno se menuva, koja ploca sakate.
Napred ima staklo za pogolem sjaj. Izraboteno mnogu dobro, pozadi ima dve kuki za mestenje na zid. Samo dve sajcinja i Vasiot LP omot si go gledate dodeka go slusate Vasiot omilen Album.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам