1 / 8
Fico 850
3.200 €
Цената не е фиксна
27.03.2023 13:12

Виница / Виница

Марка:

Zastava

Модел:

850

Година:

1981

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

23 kw / 31 ks

Kласа на емисија:

Останато

fico 850
godina 1981

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам