1 / 5
SCAİNA 420
12.000 €
Цената не е фиксна
31.08.2018 16:44

Валандово

Состојба на предмет
Нов

SCANİA 420 EURO 3

TEL:071888404
TEL:072615076

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ANIL
Потврден огласувач
072615076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам