1 / 8
Scott Scale 26"
320 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2018 12:32

Охрид / Охрид

Се продава Scott Scale 70, 26", M големина, со XT пренос, XO GripShift, X9 заден мењач (1x10 со 32Т овална звезда), Shimano 11-36 касета, KMC ланец, RockShox Recon Silver TK со remote lockout, обрачи Mavic XM317 на Formula главина напред и Shimano M475 позади, Continental X-King гуми, кочници Avid Elixir 7 со carbon рачки и 185/160mm ротори, Ritchey Vector Wing Carbon седиште и FSA SL-K Carbon волан со ESI Chunky грипови. Се продава без Specialized стемот и SPD педалите на фотографиите (оди со Easton стем и обични педали).

Касетата и ланецот се нови, не се ни налегнати, пакните на кочниците имаат барем уште неколку месеци возење. Гумите се исто така малку возени, што значи дека нема вложување во моментов.

Цена 400е.

Контакт/повеќе информации исклучиво на телефон.

076/463-123, Андреј

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
076463123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам