1 / 5
Mazda 6 Per pjes za delovi
11 €
17.09.2022 12:38

Струга / Струга

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Per pjes
Za deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам