1 / 3
Звучници Zvucnici
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2021 21:56

Аеродром / Скопје

Исклучително добар звук.
За повеќе детали на телефон. 078361322
Вибер: +447596592015

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Васил Михајлов
Потврден огласувач
075349957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам