1 / 12
СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT
9.000 МКД
Цената е фиксна
26.03.2023 10:40

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 25/40//50/100м2Напомена;
Kомплетно сe опремени со нов мебел,комплетен трпезариски и кујнски прибор и постелнини.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена:150e/170e/200еур месечно.Mak.18lica
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет.
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 40/50/100 m2, for All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen . Price per month 150e

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам