Magacin vo butel 1 povolno
1 €
07.01.2022 12:24

Бутел / Скопје

Квадратура:

120 m²

Magacinski prostor okolu 120m2 se izdava na mnogu dobra(frekfentna) lokacija vo butel eden pristap od glavna ulica pogoden za razni dejnosti

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

0000
Потврден огласувач
070070070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам