1 / 7
Racki za metli, cetki i dzogeri, racki za lopati i grebla
1 €
02.09.2018 23:44

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo na bukovi racki za metli, cetki, dzogeri, lopati i grebla .
Izrabotuvame razni debelini i dolzini.
Rackite za cetki i dzogeri se so soodveten navoj za niv.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
072269886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам