1 / 1
Heftalka Parkside
2.500 МКД
Цената не е фиксна
04.01.2023 00:29

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova heftalka Parkside. Nova e samo probana dali raboti.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава / Можна е замена од:

vasko
Потврден огласувач
079385262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам