1 / 1
Registracija na Firmi i promeni kaj pravni lica
1 МКД
Цената не е фиксна
30.08.2022 08:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Регистрација на краен сопственик. Работиме ON LINE. Регистрационен Агент. Регистрација, бришење на фирми, промени кај правни лица, ПЗУ, здруженија, верски заедници и други, евидентирање на работно време, составување и заверка на ДОГОВОРИ, застапување, консултации и други правни услуги
Поволно и бесплатен паркинг :) Локација веднаш до Централен Регистар.
viber 078360960 e-mail: info@registrant.mk
http://registrant.mk/

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Адвокатцки услуги

Се продава / Можна е замена од:

Vele
Потврден огласувач
075971924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам