Se baraat 1 ili 2 cimerki za vo stan
1 €
17.09.2018 15:58

Битола / Битола

- Se baraat 1 ili 2 cimerki za vo stan
- Stanot e samo za zenski osobi odnosno cimerki
- Stanot se naogja na prizemje vo prvata kula nasproti srednoto tehnicko uciliste vo Bitola
*poveke info na tel 076/349-545

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
076349545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам