1 / 6
Boljer metalac
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.09.2018 13:18

Струга / Струга

Se prodava boljer metalac 80L koristen 1.5god. Kupen na 02 09 16.. Pod garancija uste 3 god... Raboti kako nov nema mana... Cena 4000den

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Се продава / Можна е замена од:

Feim Isakoski
Потврден огласувач
78323431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам