1 / 9
se prodava stan vo kicevo vo lamelite
45.000 €
Цената не е фиксна
05.09.2018 15:59

Кичево

Број на соби:

2,5

Квадратура:

61 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

4ti juli

se prodava stan na 4ti juli, vo lamelite, 61.20 m2 so dve terasi, podrum, spalna, dnevna so kujna, hodnik i kupatilo, stanot se prodava kompletno opremen, vednas vselliv.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ruzica
Потврден огласувач
071311847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам