NOV UVOZ ITALIA !
1.799 €
06.09.2018 12:04

Виница / Виница

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

NEXUS 250

Километри:

30000

Моторот е во одлична состојба,

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Venco
Потврден огласувач
078757700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам