1 / 5
Prodavam plac na Kozjak so komunalii i odobrenie za gradba
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2020 09:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

520 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam prekrasen plac na ezeroto Kozjak, so plateni komunalii za izgradba na vikendica, odobren proekt od opstinata i dobieno pravosilno odobrenie za gradenje na vikendicata. Placot se naoga vo vikend naselba Blizanskovo - K.O. Zdunje, ima prekrasen i nezaboraven pogled na ezero Kozjak.
Cena po dogovor.
Javete se da se dogovorime.
078/340-374 i 077/688-360

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Cacko
Потврден огласувач
078340374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам