1 / 12
Aparati za zavaruvanje RADE KONCAR-Skopje
1 МКД
30.11.2022 07:36

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

- Производство и продажба на сите типови на апарати за заварување:
МИГ/ МАГ,РЕЛ,ТИГ,ПЛАЗМА,ИНВЕРТОРИ,ИСПРАВУВАЧИ,ПУНКТ-АПАРАТИ и ДР и грејни тела ОД 1-9 КW
- Сопствен сервис како и сервис на апаратите од друго производство,
- Резервни делови за апаратите за заварување
- Гаранција: 1 година
- Достава по КАРГО
- Сервис на ел.мотори-нисконапонски и високонапонски

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од: Претпријатие

РАДЕ КОНЧАР ЗАВАРУВАЊЕ И СЕРВИС ДОО
Потврден огласувач
022467305 070322117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам