1 / 3
Suzuki DR800
2 €
07.09.2018 17:37

Тетово / Тетово

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1998

Модел:

Suzuki DR800

Километри:

25000

Suzuki DR800 vo odlicna sosotojba servisiran,i registriran cela godina

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Rrrr
Потврден огласувач
071444300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам