1 / 3
POLO clasic
1.100 €
Цената не е фиксна
30.10.2018 22:16

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Plin atestiran kontakt tel.071818105 Ljupco

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ljupco georgiev
Потврден огласувач
071818105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам