1 / 6
Elektricar Elektrika Vodoinstalater Vodovod
1 €
07.07.2022 13:20

Карпош / Скопје

Електричар и Водоинсталатер изведува: - монтажа на санитарија - вододводна инсталација - поправка, замена и чистење на болјери. - изведба на нова електрична инсталација, поправка на стара, замена на штекери, лустери, индикатори. - замена на спратни табли со автоматски осигурачи.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070477625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам