1 / 8
Изнајмување на шатори
1 €
23.09.2018 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изнајмување на шатори со различни димензии за секаков вид на прослави и манифестации.

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
078433533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам