1 / 6
Fap 16 16
1 €
Цената е фиксна
28.11.2022 17:44

Свети Николе / Свети Николе

Kamionot e vo odlicna sostojba so skoro novi.gumi registriran do 6mesec 2023 proizveden 1984god lice za kontak pance 070 647 035 070 647 035

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aaaa
Потврден огласувач
070647035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам