1 / 6
FORD PROBE 16V 2.0 КОМПЛЕТ ИЛИ НА ДЕЛОВИ!
400 €
Цената не е фиксна
14.11.2021 10:46

Неготино / Неготино

Марка:

Ford

Модел:

Probe

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Колата е донесена од Германија и извадени се вратата и крилото од левата страна и е во исправна состојба. Колата нема никаде рѓа.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
075993501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам