Devojki za rabota so i bez rabotno Iskustvo
1 €
Цената не е фиксна
21.09.2021 10:39

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Фризер/ка, Козметика и Убавина

Пол:

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Salon za ubavina ima potreba od devojki za rabota kako Kozmeticarki i fizioterapevtki so i bez rabotno Iskustvo. Poveke Informacii na telefon 070/498-751

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам