niva kaj selo leski
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2019 20:12

Виница / Виница

Квадратура:

2 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva kaj selo leski se naoga pod kanalot
Cena - dva dekari - 2000 evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
071945823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам