1 / 11
LADA SPECIJAL 1500
1.500 €
17.03.2022 19:47

Градско / Велес

Марка:

Lada

Модел:

1300/1500/1600

Година:

1982

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

LADA SPECIJAL 2103 1.5 55KW
LADATA E VO ODLICNA SOSTOJBA OD PRV SOPSTVENIK GARAZIRANA DOMAKINSKI CUVANA I NA VREME SERVISIRANA.


BROJ ZA KONTAKT:
075 258 175

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071 277 804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам