1 / 8
Bmw 320d turbo
По Договор
02.11.2022 22:16

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

Bmw 320d

Tип на делови:

Мотори

SE PRODAVA TURBO VO SUPER SOSTOJBA. BMW 320D 100KW 136PS EKSTRA TURBO 200 EVRA. ELEKTRONSKA DIZNA SO KABEL ISPRAVNA 80 EVRA. LUFMASERI 2 ISPRAVNI 40 EVRA PARCE. TERMOSTAT NOV BEHR MAHLE GERMANSKI 30EVRA. INSTALACIJA ZA MOTOR CELA SO RELINA KOMPLET ZDRAVA NE SKAPANA 100EVRA. VAKUMI ZA TURBINA 40 EVRA. DIZNI 30 EVRA PARCE..

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Mamer
Потврден огласувач
075538393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам