Logo

Mercedes ML

Број на оглас: 3011145 | Објавен на: 17.09.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 350

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 11.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes ML 4 matic

  Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

  Lazo

Потврден огласувач