1 / 3
Продавам 100% природен органски мед
400 МКД
Цената е фиксна
10.09.2018 22:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам 100% природен органски мед во тегли без никакви додатоци, без прехрани и третирања на пчелите.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава / Можна е замена од:

Aco
Потврден огласувач
077856326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам