1 / 1
ШУМА 34610м2-Утово
30 МКД
Цената не е фиксна
18.05.2022 15:39

Битола / Битола

Квадратура:

34610 m²

Тип на земјиште:

Останато

ШУМАТА ПРЕТЕЖНО Е ДАБОВА И ДЕЛ ОД 1/3 БОРОВА.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ НА ГЛАВЕН ПАТ Г. ОРИЗАРИ 1600м2

150 МКД

ПАРЦЕЛА ОД 650 М2-КАЈ МИГРОС

17 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам