1 / 3
PRODAVAM DVA EDINECNI KREVETI NOVI NE MONTIRANI
По Договор
01.04.2023 09:45

Аеродром / Скопје

KREVETITE SE GLANC NOVI NE MONTIRANI IM FALAT SAMO STRANICNI LETVI ZA DA SE VRZAT . ZA DUSEKOT IMAM PODLOGA( LATOFLEKS) PO ZELBA.KREVETITE SE NOVI NE UPOTRERBENI. GI PRODAVAM EFTINO.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
077537107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам