1 / 1
TV SAMSUNG
1.500 МКД
Цената е фиксна
04.02.2021 19:10

Кичево

Марка:

Samsung

Производ:

CRT - Класични

Големина:

51 cm (20 inch)

ISPRAVEN KRISTAL SLIKA SO DALECINSKO

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

mite
Потврден огласувач
071387621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам