1 / 2
Gradezna parcela vo mesnosta Ila (oznaka 3279)
25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2022 19:11

Виница / Виница

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so golemina 3000 metri kvadratni, na 1km od avtobuskata stanica i pozadi sumskoto.
Placot e vlezen vo detalen urbanisticki plan.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078 522 687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам