SE PRODAVA DUCAN VO GTC I Kat na Centralna ulica
1 €
Цената е фиксна
12.09.2018 12:40

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

24 m²

Спрат:

1

Греење:

Централно

Se prodava / del moze zamena za stan vo Karpos so Vasa doplata.
Ducanot e vo GTC vtor od glavna ulica na I kat vo sredina na GTC.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам