1 / 1
Убав музички систем со грамофон, касети, радио, како нов
3.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2018 14:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам убав музички систем со грамофон, касети, радио и звучници добро сочуван како нов и работи перфектно. Не користи CD

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава / Можна е замена од:

Aco
Потврден огласувач
077856326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам