1 / 12
Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE
1.000 МКД
Цената е фиксна
24.05.2023 13:38

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Kabelovi i konektori za site vidovi na dalinski wireless sistemi.

-Pretvaraci od Shure - slusalki
-Pretvaraci od AKG - sluslaki
-Pretvaraci od Sennheiser vo AKG
-Pretvaraci od Sennheiser vo Shure
-Pretvaraci od AKG vo Shure
-Pretvaraci od Shure vo AKG
Site ovie nabroeni varijanti se isprobani do sega i funkcioniraat odlicno.

Ceni:
Konektor mala bananka 3.5mm - 300Denari
Konektor mala bananka 3.5mm so navrtka - 500denari
Konektor mala bananka 3.5mm zenski - 300denari
Konektor za pikap philips - 500denari
Kabelce za pikap philips - 300denari
Kabelce rumberger - 1200denari + konektor za dalinsko

Garancija na sekoe kabelce. 8 godini iskustvo vo ovaa oblast. Koj kupil znae.
Za po detalni informacii javete se.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
070960233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам