1 / 10
SAMRO poluprikolka 13.60m
5.500 €
Цената е фиксна
10.05.2019 20:14

Богданци / Гевгелија

Se prodava SAMRO poluprikolka 13.60m 2008g vo ekstra sostojba so solidni gumi
CENA PO DOGOVOR
Poveke info barajte na
tel: 078-349-888
tel: 076-266-888
tel: 078-349-888
tel: 076-266-888

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
078239888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам