1 / 5
pezo 407
2.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2018 22:47

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2018

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

se prodava pezo 407 .2.0 2004god.kolata e vo odlicna sostojba i vredi da se vidi .moze i na mk .registracija. panorama aluminiuski bandazi elektrici ogledala i smenet rebras i tnt.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
078227444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам