1 / 5
Bosch E-bike motor
220 €
Цената е фиксна
15.02.2022 09:54

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

motor za e-bike Bosch aktive line 250wati, 36A , 50 Nm , vo odlicna sostojba, komplet so pedali i zastitni plastiki ,
potpolno ispraven , izvaden od Haibike fabricki vgraden
- moze zamena za ispravna baterija za e-bike Bosch

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

toni
Потврден огласувач
070344796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам