1 / 1
Часови по флејта
400 МКД
Цената не е фиксна
29.09.2019 15:29

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Приватни часови по флејта за сите возрасти, почетници и напредни. Часовите ги одржува магистер по флејта. Пристапот е индивидуален, прилагоден на потребите, можностите и целите на секој ученик, а изборот на разновиден материјал е во согласност со желбата и интересот на ученикот.

Часови/цени:
30 минути - 300 денари
45 минути - 400 денари
60 минути - 500 денари

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
072225796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам