1 / 6
Sarplaninec sarplaninci cisto krven...
По Договор
23.10.2018 11:08

Пехчево / Берово

Se prodava cisto krven sarplaninec star 1 godina.Mnogu e dobar za cuvanje na kravi i ovci.Kuceto e extra mireno e so luge...Extra kvalitet...
Telefon za kontakt:075-385-614 075-385-614...

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам