1 / 1
Часови по пијано и солфеж
250 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2018 10:50

Скопје Центар / Скопје

Индивидуални часови по пијано, солфеж, музички предмети за сите возрасти и ниво на подготовка. Можност за одржување на часовите на ваша локација.
Часовите ги одржува искусен дипломиран Музичар - теорија на музика и педагогија.

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Васко Тодоровски
Потврден огласувач
075802631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам